U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Flash Crash na GBP dne 07.10.2016

Říjen 07, 2016 16:31

GBP/USD heftigste Volatilitäten und Kursbewegungen am 07.10.2016

Vážení obchodníci,

dnes v noci, pátek 7. října 2016, se objevily na měnových párech s GBP (britská libra) velké cenové pohyby. Informace zveřejněné o Brexitu zahrály svou roli.

Následkem neobvyklé tržní situace jste mohli zpozorovat extrémní volatilitu, velké cenové mezery, větší skluzy a rozšířené spready.

Takové události se objevují zřídka – ale mohou se objevit a jsou součástí obecných tržních rizik. Protože je pro nás znalost rizik u klientů důležitá, rádi bychom Vám ukázali naši webovou stránku řízení rizik, která se tomuto tématu věnuje.

V Admiral Markets UK máte hned několik výhod týkajících se bezpečnostních prvků: pokud se dostanete na Vašem obchodním účtu do mínusu, společnost Admiral Markets UK tento záporný zůstatek kompenzuje. Více informací o Zásadách ochrany záporného zůstatku na účtu se dočtete na výše uvedeném odkazu.

Schutz vor Nachschusspflichten Forex & CFDs - Negative Balance Protection Policy

Pokud tato událost ovlivnila Vaše obchody, kontaktujte nás prosím na info@admiralmarkets.cz.


S pozdravem,

Admiral Markets Team