Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
  • Finanční páka až:
    1:30 pro maloobchodní klienty,
    1:500 pro profesionální klienty
  • FSCS ochrana
  • Ochrana záporného zůstatku
POKRAČOVAT
Výběrem jednoho z těchto regulátorů/investičních společností budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi/investiční společnosti, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů/investičních společností budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi/investiční společnosti, vyberte jej.

Flash Crash na GBP dne 07.10.2016

Říjen 07, 2016 16:31

GBP/USD heftigste Volatilitäten und Kursbewegungen am 07.10.2016

Vážení obchodníci,

dnes v noci, pátek 7. října 2016, se objevily na měnových párech s GBP (britská libra) velké cenové pohyby. Informace zveřejněné o Brexitu zahrály svou roli.

Následkem neobvyklé tržní situace jste mohli zpozorovat extrémní volatilitu, velké cenové mezery, větší skluzy a rozšířené spready.

Takové události se objevují zřídka – ale mohou se objevit a jsou součástí obecných tržních rizik. Protože je pro nás znalost rizik u klientů důležitá, rádi bychom Vám ukázali naši webovou stránku řízení rizik, která se tomuto tématu věnuje.

V Admiral Markets UK máte hned několik výhod týkajících se bezpečnostních prvků: pokud se dostanete na Vašem obchodním účtu do mínusu, společnost Admiral Markets UK tento záporný zůstatek kompenzuje. Více informací o Zásadách ochrany záporného zůstatku na účtu se dočtete na výše uvedeném odkazu.

Schutz vor Nachschusspflichten Forex & CFDs - Negative Balance Protection Policy

Pokud tato událost ovlivnila Vaše obchody, kontaktujte nás prosím na info@admiralmarkets.cz.


S pozdravem,

Admiral Markets Team


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.