U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Extrémní volatilita na trzích

Březen 16, 2020 12:16

Extrémní volatilita na trzích

Vážení klienti,

trh s akciemi a ropu v posledních několika dnech výrazně poklesl, což aktivovalo nástroje ochrany proti extrémní volatilitě a koordinovaně pozastavilo obchodování na světově nejvýznamnějších obchodních místech. V době těchto mimořádných situací, kdy je obchodování pozastaveno, nejsou poskytovatelé finančních služeb, včetně Admiral Markets, schopni aktualizovat cenové pohyby příslušných CFD produktů, dokud je daný trh uzavřen.

Vezměte na vědomí, že po opětovném zahájení obchodování mohou být trhy nadále dynamické. Vaše objednávky a pozice tak mohou být vystaveny zvýšenému riziku:

  1. Širokých spreadů a zvýšené šanci na odmítnutí exekuce objednávek vzhledem ke slabé likviditě na trhu;
  2. Většího slippage u tržních příkazů a pokynu zastavení ztrát;
  3. Uzavření některých nebo všech námi poskytovaných finančních instrumentů;
  4. Pozastavení obchodování a změn obchodních seancí našich finančních instrumentů

Tato opatření jsou pouze náznakem typicky nepříznivých podmínek, které jsou spojeny s větší volatilitou, a vyhrazujeme si právo zavést jakékoli další dočasné nebo trvalé opatření a obchodní omezení, které považujeme za nezbytné, za těchto výjimečných okolností.

Rovněž vezměte na vědomí, že v souladu s příslušnými podmínkami naše zásady ochrany záporného zůstatku účtu vyžadují řádný chod finančních trhů, a proto Vám za extrémních okolností nemusí být tato ochrana k dispozici.

Ujistěte se, že Vám vyhovuje velikost Vašich otevřených pozic a v případě potřeby zvažte snížení expozice svých objednávek nebo proveďte vklad finančních prostředků na svůj obchodní účet, tak aby Vás neohrozily větší výkyvy cen.