Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Více než 300 nových ETF fondů CFD a 8 nových komodit CFD je nyní k dispozici maloobchodním klientům

Říjen 16, 2018 15:30

ETF fondy

Vážení obchodníci,

více než 300 finančních instrumentů, které byly exkluzivně přístupné pouze klientům využívajícím službu Admiral Markets Pro, je nyní k dispozici všem maloobchodním klientům na obchodním účtu Admiral.MT5.

Zemědělské komodity v MetaTraderu 5

Naše nejnovější rozšíření nabídky komodit CFD nyní umožňuje všem maloobchodním klientům využít pákovou expozici na vysoce volatilních trzích s mědí, kakaem, kávou arabica, kávou robusta, bavlnou, pomerančovým džusem, přírodním cukrem a bílým cukrem.

Také jsme rozšířili naši nabídku pro investiční příležitosti pro maloobchodní klienty. Majitelé obchodního účtu Admiral.MT5 nyní mají přístup k více než 300 CFD kontraktům s vysoko-objemovými ETF fondy z významných skupin burzovně obchodovaných fondů: SPDR, Xtrackers, Vanguard, Lyxor, VanEck a iShares od BlackRock.

Obchodování s komoditami

Komodity CFD - využijte benefitů plynoucích z obchodování nových instrumentů:

  1. Expirace: žádná. Ponořte se do dlouhodobých obchodních strategií a držte pozice otevřené, jak dlouho si přejete.
  2. Komise: nulová. Užijte si nižší náklady na obchodování, obchodujete pouze se spready a denními finančními náklady.
  3. Finanční páka: přiměřená. Maloobchodní klienti mohou obchodovat tyto instrumenty s fixní pákou 1:10. Profesionální klienti využívající službu Admiral Markets Pro mohou obchodovat zemědělské komodity CFD s pákou až 1:50 a měď CFD s pákou až 1:100.

MetaTrader Supreme Edition

ETF fondy

Burzovně obchodované fondy - výhody obchodování ETF CFD:

  1. Short Selling: povoleno. Získejte přístup ke všem nástrojům, které potřebujete k tomu, abyste byli ziskoví, i když trh klesá.
  2. Komise: nízká. Využijte nízkých transakčních nákladů se sazbami komise od 0.01USD za akcii, minimální poplatek činí 1 USD (Amerika), 0.12%, minimum 5 EUR (Eurozóna), 0.07%, minimum 8.0 GBP (Velká Británie).*
  3. Finanční páka: variabilní. V závislosti na likviditě podkladového ETF fondu začíná finanční páka pro maloobchodní klienty na 1:2 a maximálně lze využít 1:5. Profesionální klienti využívající službu Admiral Markets Pro mají k dispozici páku maximálně 1:20.

Podívejte se na další zásadní obchodní podmínky nových CFD instrumentů v sekci Komodity a ETF fondy na naší stránce Specifikace kontraktů.

Stále obchodujete v MetaTrader 4? Je načase otestovat MetaTrader 5 a naši vlajkovou loď mezi obchodními účty Admiral.MT5, protože tyto instrumenty jsou exkluzivně dostupné pouze na tomto typu účtu.

MetaTrader 5

S pozdravem,

Admiral Markets
info@admiralmarkets.cz
+420 211 150 200

*Komise uvedené výše jsou za jednu stranu transakce na ETF fondech CFD v národní měně uvedené země.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Přečtěte si více na admiralmarkets.cz


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.