Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Admiral Markets nyní nabízí ještě více ETF a ETF CFD v MetaTraderu 5

Srpen 01, 2018 18:45

Vážení obchodníci,

s potěšením oznamujeme, že byla nabídka na MetaTraderu 5 ještě více rozšířena. Nyní máte přístup k:

  • 306 novým ETF CFD na účtu Admiral.MT5;
  • 177 novým ETF na účtu Admiral.Invest.

Tyto nové instrumenty Vám umožní získat expozici na nejrůznějších trzích a segmentech průmyslu pohodlným způsobem a s efektivními náklady bez toho, aniž byste museli nakupovat jednotlivé akcie nebo jiná aktiva a platit tak extra komise.

Naše nabídka ETF nyní obsahuje více než 30 kategorií, včetně akcií spojených s různými regiony, úrovní kapitalizace a ETF sledující indexy, komodity, zemědělství, měny a instrumenty s fixním příjmem. ETF v podstatě umožňují obchodovat skoro všechno! Některé z těchto instrumentů (např. #SPXU, #TQQQ) obsahují vestavěnou finanční páku, takže jejich výkon je větší v porovnání s cenou sledovaných aktiv.

Tato aktualizace poskytuje mnoho obchodních a investičních příležitostí, které v minulosti nebyly k dispozici. Nyní Vám poskytujeme přístup k ještě více diverzifikované nabídce ve výkonné platformě MetaTrader 5.

MetaTrader 5

Rádi bychom využili této příležitosti a potvrdili naše nadšení vůči MT5 - platformě, která je schopná zvládnout vysoký počet obchodních instrumentů, s bleskově rychlou exekucí pokynů a ještě lepším výkonem než měla její předchůdkyně — MetaTrader 4.

Admiral Markets Pro

Protože je nyní naše nabídka Admiral Markets Pro aktivní, nové instrumenty jsou k dispozici pouze profesionálním klientům s prioritním přístupem po dobu 3 měsíců. Pokud jste aktuálně maloobchodní klient, budete mít přístup k těmto instrumentů po uplynutí tří měsíců.

Více informací o nových instrumentech naleznete v naší Specifikaci kontraktů. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Co jsou ETF?

Exchange-traded funds (ETF) neboli fondy obchodované na burze jsou obchodovatelné cenné papíry, které sledují indexy, komodity, měny, dluhopisy nebo koš aktiv. Tyto fondy vlastní podkladová aktiva a rozdělují vlastnictví těchto aktiv do akcií, které se obchodují stejně jako klasické akcie na akciové burze.

S pozdravem,

Admiral Markets


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.