U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Den Národní Jednoty 2019: Změna obchodních hodin

Listopad 04, 2019 14:53

den národní jednoty změna obchodních hodin

Vážení obchodníci,

Vezměte prosím na vědomí, že v pondělí 4. listopadu 2019 nebudou z důvodu svátku Den Národní Jednoty v Rusku k obchodování přístupné následující měny:

  • USD/RUB
  • EUR/RUB

Od 5. listopadu 2019 se obnoví běžné obchodní hodiny.

N.B. „Normální hodiny" se liší v závislosti na instrumentech. Konkrétní podrobnosti o každém instrumentu naleznete v části Specifikace kontraktu na našem webu.

Vezměte prosím na vědomí, že při držení otevřených pozic a nevyřízených objednávek v období svátků existuje vyšší riziko. Také se mohou měnit uvedené obchodní hodiny příslušnými burzami nebo poskytovateli likvidity. Období, jako je toto, může navíc zvýšit pravděpodobnost širších spreadů v důsledku slabší likvidity na trhu.

V období svátku, kdy nebude mít přístup k obchodování Rublu, máte k dispozici dalších 40+ CFD na měnové páry prostřednitcím Admiral Markets. Najděte si své další obchodní instrumenty ještě dnes!

Mnoho obchodních úspěchů Vám přeje,

Admiral Markets

Obchodujte Forex a CFD