Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
  • Finanční páka až:
    1:30 pro maloobchodní klienty,
    1:500 pro profesionální klienty
  • FSCS ochrana
  • Ochrana záporného zůstatku
POKRAČOVAT
Výběrem jednoho z těchto regulátorů/investičních společností budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi/investiční společnosti, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů/investičních společností budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi/investiční společnosti, vyberte jej.

CEO a CFO společnosti Admiral Markets AS Sergei Bogatenkov vyhrál ocenění

Duben 13, 2018 20:50

Vážení obchodníci,

s potěšením oznamujeme, že CEO a CFO společnosti Admiral Markets AS Sergei Bogatenkov vyhrál ocenění překvapení roku (Surprise of the Year Award), pozornost auditorských úřadů Äripäev a BIG4.

Pan Bogatenkov byl v tomto roce nominován na na Nejlepšího CFO, protože se pod jeho vedením Admiral Markets AS rozrostla a rozšířila svou působnost v zahraničí. Stojí za to zmínit nedávné uveřejnění a vydání dluhopisů společnosti Admiral Markets AS na akciové burze Nasdaq Tallinn.

Původně bylo vybráno k nominaci 15 CFO. Pan Toomas Truuverk, CFO Äripäev a člen rozhodčího panelu, vyzdvihl jejich skvělé výsledky a mimořádné organizační schopnosti.

Vítěz soutěže byl oznámen dnes – slečna Aastrit Viisma-Kass ze společnosti Magnetic MRO – a Sergei obdržel cenu Překvapení roku.

"Je skvělé, že Big4 a Äripäev pořádají tuto soutěž každoročně. Gratuluji Astrit k výhře hlavní ceny – je to zasloužená výhra! To, že jsem vyhrál cenu překvapení roku mě překvapilo! Jsem poctěn a šťasten. Admiral Markets se rozhodně rozrostla nesmírně a určitě v tom bude pokračovat díky fantastickému, kompetentnímu a oddanému týmu! Sami nic nezmůžeme, společně dokážeme všechno. Děkuji všem!" řekl Sergei Bogatenkov.

Pro více informací o soutěži a výhercích si prosím přečtěte oficiální vyhlášení, aktuálně dostupné pouze v estonském jazyce.

S pozdravem,

Admiral Markets


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.