Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

CEO a CFO společnosti Admiral Markets AS Sergei Bogatenkov vyhrál ocenění

Duben 13, 2018 20:50

Vážení obchodníci,

s potěšením oznamujeme, že CEO a CFO společnosti Admiral Markets AS Sergei Bogatenkov vyhrál ocenění překvapení roku (Surprise of the Year Award), pozornost auditorských úřadů Äripäev a BIG4.

Pan Bogatenkov byl v tomto roce nominován na na Nejlepšího CFO, protože se pod jeho vedením Admiral Markets AS rozrostla a rozšířila svou působnost v zahraničí. Stojí za to zmínit nedávné uveřejnění a vydání dluhopisů společnosti Admiral Markets AS na akciové burze Nasdaq Tallinn.

Původně bylo vybráno k nominaci 15 CFO. Pan Toomas Truuverk, CFO Äripäev a člen rozhodčího panelu, vyzdvihl jejich skvělé výsledky a mimořádné organizační schopnosti.

Vítěz soutěže byl oznámen dnes – slečna Aastrit Viisma-Kass ze společnosti Magnetic MRO – a Sergei obdržel cenu Překvapení roku.

"Je skvělé, že Big4 a Äripäev pořádají tuto soutěž každoročně. Gratuluji Astrit k výhře hlavní ceny – je to zasloužená výhra! To, že jsem vyhrál cenu překvapení roku mě překvapilo! Jsem poctěn a šťasten. Admiral Markets se rozhodně rozrostla nesmírně a určitě v tom bude pokračovat díky fantastickému, kompetentnímu a oddanému týmu! Sami nic nezmůžeme, společně dokážeme všechno. Děkuji všem!" řekl Sergei Bogatenkov.

Pro více informací o soutěži a výhercích si prosím přečtěte oficiální vyhlášení, aktuálně dostupné pouze v estonském jazyce.

S pozdravem,

Admiral Markets


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.