Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Dopad Brexitu na EU Obchodníky Admiral Markets UK Ltd

Leden 09, 2019 17:15

Brexit dopady na EU obchodníky

Vystoupení Anglie z EU - Brexit

Vážení obchodníci,

následkem referenda, které se uskutečnilo v roce 2016, vystoupí Velká Británie z Evropské unie a to dne 29. března 2019 ve 23.00 GMT.

Dohoda o vystoupení vyjednaná Velkou Británií (dále jen UK) a EU obsahuje přechodné období do roku 2020 s možným prodloužením. Proto zde nebude žádný okamžitý dopad Brexitu na EU obchodníky, kteří mají obchodní účty založené u Admiral Markets UK Ltd a Admiral Markets UK Ltd by mohla pokračovat ve fungování dle stejných právních základů i během tohoto přechodného období.

Brexit dopady - Vystoupení z EU Důsledky

Nicméně je zde nejistota okolo toho, zda bude Dohoda o vystoupení schválena britským parlamentem.

Pokud UK opustí EU dne 29. března 2019 bez schválené dohody, na základě informací, které jsou nám dostupné, bude pozice EU klientů následující:

  1. Všechny transakce, do kterých vstoupíte s Admiral Markets UK Ltd předtím než UK opustí EU, zůstanou vynutitelné a budou uznány ze strany Admiral Markets UK Ltd.
  2. Jakýkoliv klient, který bude chtít obchodovat u Admiral Markets UK Ltd, tak bude moci učinit. Nicméně tito klienti již nebudou moci využívat výhod plynoucích z ochrany nabízené regulací EU a místo toho budou moci využít výhody plynoucí z regulatorního rámce UK. V době, kdy UK opustí EU, bude regulatorní rámec UK stejný jako v EU.
  3. Váš obvyklý kontakt bude i nadále dostupný, takže obdržíte podporu, jakou potřebujete.

O dalším vývoji, který se objeví okolo Brexitu a jak to může ovlivnit Vaše obchody u Admiral Markets UK Ltd, Vás budeme informovat.

Obchodujte se Mezinárodním Brokerem - Forex a CFD Broker

Admiral Markets UK Ltd je součástí Admiral Markets Group, předního poskytovatele online obchodních a investičních služeb v rámci 4 společností.

Tyto společnosti jsou všechny regulované a pod dozorem relevantních orgánů a mohou nabídnout různé podmínky, co se týče maržových požadavků, nabídky produktů a ochrany záporného zůstatku.

Mezi tyto společnosti patří dvě společnosti regulované v EU, skrze které může Admiral Markets nabízet služby v případě, že nedojde k jakékoliv dohodě, co se týče Brexitu. Další společnost je regulována v Austrálii.

Klienti Admiral Markets Group společností mají právo vybrat si společnost, jejichž služby nejlépe sedí jejich potřebám a bude to tak i nadále - i po vystoupení UK z EU.

ANO, volba je na Vás! Klikněte na upoutávku níže a porovnejte naše podmínky.

Obchodujte s Mezinárodním Brokerem

S pozdravem,

Admiral Markets UK Ltd


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.