Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Aktualizace poplatků za vklady prostřednictvím platebních karet

Září 15, 2017 16:02

Vážení obchodníci,

jak víte, nikdy nepřestaneme pracovat na tom, abychom vám poskytovali ty nejlepší podmínky pro obchodování. To zahrnuje pomoc při vkládání finančních prostředků na váš účet nejpohodlněji a s nejmenšími, nejlépe nulovými poplatky. Dnes máme dobrou zprávu pro ty z Vás, kteří používají pro vklad platební kartu.

Okamžité platby - vklad do 3 tisíc EUR zdarma!*

*Od 15. září, 2017, prvních 3000 EUR (nebo stejná částka v jiné měně) z vkladů pomocí platebních karet budou bez dalších poplatků.

Vklady v rámci platebních karet až do výše této celkové částky mohou být provedeny v několika vkladech nebo v jedné platbě, avšak po dosažení celkového vkladu ve výši 3000 EUR (nebo ekvivalentu) budou všechny další vklady účtovány obvyklým způsobem.

Obchodování s Admiral Markets je bleskově rychlé! Otevření pozice na Forexu a CFDs je obvykle v milisekundách, ale vklady přes banku mohou trvat až tři dny. Proč neurychlit vklady pomocí platební karty? Vyzkoušejte ještě dnes!

Další změny pro vklady MasterCard

Uvědomte si také, že nyní máte k dispozici vklady v měnách PLN a HUF pomocí karty MasterCard. Další informace o cenách naleznete v sekci vkladů a výběrů na našich webových stránkách.

Upozorňujeme, že tato nabídka se rozšiřuje i na nové měny.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně tohoto nebo jakéhokoli jiného aspektu našich služeb, obraťte se na místní zákaznickou podporu.

Přejeme úspěšné obchody,

S pozdravem,

Team Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png
Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.