U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Aktualizace poplatků za vklady prostřednictvím platebních karet

Září 15, 2017 16:02

Vážení obchodníci,

jak víte, nikdy nepřestaneme pracovat na tom, abychom vám poskytovali ty nejlepší podmínky pro obchodování. To zahrnuje pomoc při vkládání finančních prostředků na váš účet nejpohodlněji a s nejmenšími, nejlépe nulovými poplatky. Dnes máme dobrou zprávu pro ty z Vás, kteří používají pro vklad platební kartu.

Okamžité platby - vklad do 3 tisíc EUR zdarma!*

*Od 15. září, 2017, prvních 3000 EUR (nebo stejná částka v jiné měně) z vkladů pomocí platebních karet budou bez dalších poplatků.

Vklady v rámci platebních karet až do výše této celkové částky mohou být provedeny v několika vkladech nebo v jedné platbě, avšak po dosažení celkového vkladu ve výši 3000 EUR (nebo ekvivalentu) budou všechny další vklady účtovány obvyklým způsobem.

Obchodování s Admiral Markets je bleskově rychlé! Otevření pozice na Forexu a CFDs je obvykle v milisekundách, ale vklady přes banku mohou trvat až tři dny. Proč neurychlit vklady pomocí platební karty? Vyzkoušejte ještě dnes!

Další změny pro vklady MasterCard

Uvědomte si také, že nyní máte k dispozici vklady v měnách PLN a HUF pomocí karty MasterCard. Další informace o cenách naleznete v sekci vkladů a výběrů na našich webových stránkách.

Upozorňujeme, že tato nabídka se rozšiřuje i na nové měny.

Máte-li jakékoli dotazy ohledně tohoto nebo jakéhokoli jiného aspektu našich služeb, obraťte se na místní zákaznickou podporu.

Přejeme úspěšné obchody,

S pozdravem,

Team Admiral Markets

BEST EDUCATOR (1).png