Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Admiral Markets spouští analytický nástroj pro kryptoměny

Duben 05, 2018 17:04

Vážení obchodníci,

s potěšením oznamujeme spuštění Měřiče bubliny na kryptoměnách – zcela nový analytický nástroj, který Vám umožní porovnat hodnotu všech existujících kryptoměn a tokenů pomocí úpravy jejich ceny dle nabídky a objemu vůči Bitcoinu. To Vám může pomoci s analýzou podkladových aktiv naší nabídky kryptoměn CFD.

Je daná kryptoměna 'příliš levná', 'předražená' nebo 'podhodnocená'? Má kryptoměna z top 10 stále světlou stránku?

Náš nový Měřič bubliny na kryptoměnách Vám pomůže najít odpovědi na tyto otázky, aniž byste se nejdřív museli naučit raketovou vědu!

Zdroj: Měřič bubliny na kryptoměnách společnosti Admiral Markets

Zažíváme bublinu na kryptoměnách?

Většina obchodníků kryptoměn vstoupila na trh v druhé polovině roku 2017, kdy některé zavedené projekty jako je Bitcoin nebo Ethereum – již byly "předražené". Také existují tisíce "levnějších" mincí s atraktivnějšími cenami.

Nezkušení obchodníci – kterým občas chybí ekonomická gramotnost a znalosti týkající se blockchain technologie – a kteří se řídí čistě touhou "rychle zbohatnout", se mohou snadno ocitnout v cenové pasti a nakoupit mince, které vypadají "levně". To má za následek drasticky předražené trhy s kryptoměnami, přičemž se kapitalizace kryptoměn a uživatelských tokenů vyšplhala do nebes. Po takovém šílenství nevyhnutelně následovala hluboká korekce.

Cílem měřiče bubliny na kryptoměnách je poukázat na skutečnost, že existují mince – včetně těch v top 10 – které jsou předražené vůči Bitcoinu v tak velkém rozsahu, že mohou předčit spekulativní část ceny Bitcoinu samotného.

Vyzkoušejte měřič bubliny nyní a uvidíte, co zjistíte o dnešním trhu s kryptoměnami.

Mohu obchodovat kryptoměny u Admiral Markets?

Ano! Admiral Markets aktuálně nabízí osm CFD kryptoměn: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash, Dash, Monero a Zcash.

Co je skvělé na obchodování našich derivátových kontraktů (CFD) – místo jejich podkladových kryptoměn – je, že můžete obchodovat s finanční pákou až 1:5 a jít short na jakémkoliv instrumentu. Co je také důležité je, že zde není žádné riziko permanentní ztráty všech financí z důvodu lidské chyby nebo hackerství, což se může stát, když investujete do kryptoměn.

Vyzkoušejte obchodování kryptoměn CFD ještě dnes na MetaTraderu 5 a upgradujte Vaši obchodní platformu ještě více stažením pluginu MetaTrader Supreme Edition – unikátní balíček s více než 60 nástroji a indikátory – zdarma!


S pozdravem,

Admiral Markets


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.