U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Admiral Markets ruší expiraci na kryptoměnách CFD

Duben 09, 2018 16:37

Vážení obchodníci,

s potěšením oznamujeme, že všechny pozice na kryptoměnách CFD mají nyní otevřený konec a již nebudou procházet expirací každý pátek večer ve 23.00. Nyní můžete využívat Vaše dlouhodobé strategie a držet Vaše pozice, jak dlouho si přejete.

Kromě tohoto vylepšení bychom Vám rádi připomněli, že jsme nedávno odstranili komisi na kryptoměnách CFD a snížili jsme finanční náklady na těchto instrumentech na -30% long pozice / +10% short pozice. Naše nabídka je velmi konkurenceschopná díky pákovému efektu 1:5 a dostupnému krátkému prodeji na všech instrumentech.

Vezměte prosím na vědomí, že obchodování bude pokračovat tak jako doposud, tedy 24 hodin/5 dní v týdnu. Obchodování o víkendu bude na kryptoměnách povoleno později, budeme se snažit implementovat tuto změnu co nejdříve. Než k tomu však dojde, musíme zavést ochranná opatření proti zápornému zůstatku na účtu, které může být způsobeno víkendovými cenovými mezerami. Proto prosím vezměte na vědomí, že CFD Bitcoin (BTCUSD) a CFD Ethereum (ETHUSD) bude mít pre-close podmínku počínaje 22:00, každý pátek a výše pre-close páky bude činit 1:2.

Protože budou pozice na kryptoměnách CFD rolovány přes víkend, v pátky budou účtovány 3-denní finanční náklady.

Sledujte prosím novinky naší společnosti a buďte informovaní o našich nejnovějších změnám k lepšímu.

S pozdravem,

Admiral Markets