Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Admiral Markets ruší expiraci na kryptoměnách CFD

Duben 09, 2018 16:37

Vážení obchodníci,

s potěšením oznamujeme, že všechny pozice na kryptoměnách CFD mají nyní otevřený konec a již nebudou procházet expirací každý pátek večer ve 23.00. Nyní můžete využívat Vaše dlouhodobé strategie a držet Vaše pozice, jak dlouho si přejete.

Kromě tohoto vylepšení bychom Vám rádi připomněli, že jsme nedávno odstranili komisi na kryptoměnách CFD a snížili jsme finanční náklady na těchto instrumentech na -30% long pozice / +10% short pozice. Naše nabídka je velmi konkurenceschopná díky pákovému efektu 1:5 a dostupnému krátkému prodeji na všech instrumentech.

Vezměte prosím na vědomí, že obchodování bude pokračovat tak jako doposud, tedy 24 hodin/5 dní v týdnu. Obchodování o víkendu bude na kryptoměnách povoleno později, budeme se snažit implementovat tuto změnu co nejdříve. Než k tomu však dojde, musíme zavést ochranná opatření proti zápornému zůstatku na účtu, které může být způsobeno víkendovými cenovými mezerami. Proto prosím vezměte na vědomí, že CFD Bitcoin (BTCUSD) a CFD Ethereum (ETHUSD) bude mít pre-close podmínku počínaje 22:00, každý pátek a výše pre-close páky bude činit 1:2.

Protože budou pozice na kryptoměnách CFD rolovány přes víkend, v pátky budou účtovány 3-denní finanční náklady.

Sledujte prosím novinky naší společnosti a buďte informovaní o našich nejnovějších změnám k lepšímu.

S pozdravem,

Admiral Markets


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.