Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Admiral Markets nabízí 265 nástrojů k investování a reálné obchodování s akciemi

Duben 05, 2018 17:57

Vážení obchodníci,

S potěšením oznamujeme uvedení nové nabídky Admiral.Invest, která je založena na přední platformě MetaTrader 5 a je určena pro investice do akciových trhů.

Pokrytí trhu na tomto novém účtu v současné době představuje akcie 265 největších společností ve Spojeném království, USA a EU a našim cílem je přidávat v nadcházejících měsících podstatně více akcií, aby bylo možno rozšířit si tak své investiční portfolio.

Všechny podrobnosti týkající se nových nástrojů na účtu Admiral.Invest najdete v sekci Specifikace kontraktu na našich webových stránkách.

Poskytujeme také historické a reálné tržní data všech akcií na živém účtu Admiral.Invest bez poplatku!

Představujeme naši investiční nabídku

Toto spuštění představuje malý, ale smysluplný krok v řadě klíčových směrů:

  • za prvé, ještě rozšiřujeme naši již silnou nabídku a poskytujeme vám tak přístup k novým typům nástrojů - tj. k obchodování s akciemi;
  • za druhé, je to strategický krok směrem k nabídce aktiv, která je zaměřena na poskytování velkého množství cenných papírů investorům akcií a obchodníkům;
  • Za třetí je to specifický posun směrem k podpoře platformy MetaTrader 5, což je výkonnější a vylepšená verze jejího předchůdce MetaTrader 4.

Aktualizované smluvní podmínky

Smluvní podmínky byly aktualizovány tak, aby odrážely poskytování akciové nabídky. Změny provedené (v současné době v angličtině) budou k dispozici v dalších jazycích v následujících týdnech. Pokud potřebujete něco objasnit, kontaktujte nás.

Tři klíčové body naší nové nabídky

  • Žádný pákový efekt: reálné obchodování s akciemi 1:1
  • Žádné krátké (short) obchodování: zisk pouze na rostoucích trzích
  • Dlouhodobá investice je možná: vydělat dividendy a použít je jako spořící fond

S přátelským pozdravem,

Admiral Markets


Věděli jste... Admirál Markets nabízí podporu ve všech čtyřech koutech zeměkoule? No, my to děláme! Jsme tu doslova pro vás, ať jste kdekoli! Nezapomeňte, že se společností Admiral Markets - obchodujete globálně, podporujeme lokálně. Pokud máte nějaké problémy, nebo nám chcete poskytnout svou zpětnou vazbu, nebo dokonce i komplimenty (!), neváhejte a kontaktujte nás!


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.