Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace fca

Admiral Markets aktualizuje seznam dostupných měnových párů 30. března 2015

Březen 26, 2015 13:04

Vážení obchodníci,

v říjnu 2014 jsme rozšířili seznam dostupných měnových párů na účtu Admiral.Markets.

Dle našeho plánu pro rozvoj můžete v roce 2015 očekávat další změny, díky kterým objevíte nové trhy a více obchodních příležitostí.

Předtím, než budeme pokračovat v expanzi, jsme shromáždili statistiky týkající se obchodních objemů a zpětné vazby klientů z celé sítě společností a poboček Admiral Markets. Máme tak přehled o tom, které instrumenty Vás zajímají a které ne.

Dále jsme analyzovali data týkající se nedávných změn v obchodních podmínkách našich poskytovatelů likvidity a vytvořili jsme seznam instrumentů, které jsou riskantní po události se Švýcarským frankem 15. ledna 2015, nebo které již nejsou pro obchodníky výhodné kvůli rozšířeným spreadům a zvýšeným maržovým požadavkům.

Na základě výsledků z tohoto průzkumu jsme naplánovali optimalizaci seznamu měnových párů a představíme Vám ho 30. března 2015 v souladu s následujícím:

  1. Některé měnové páry budou dočasně v módu 'Close Only'1 dokud se obchodní podmínky jako jsou spready a maržové požadavky nabízené protistranami nezlepší. Konkrétně se to týká křížových měnových párů se švýcarským frankem, které mají stále 10 krát vyšší maržové požadavky, než ostatní měnové páry a jejich obchodování může mít vážné důsledky.
  2. Nejméně aktivně obchodované měnové páry a instrumenty, jejichž ceny jsou uměle omezené, a které tak mohou být předmětem náhlých změn politiky, budou v módu 'Close Only' permanentně.

Přečtěte si prosím více o očekávaných změnách v odstavci 1-4 níže.

1. Změny na účtech Admiral.Markets:

1.1. Následující instrumenty budou v módu 'Close Only' dočasně: AUDCHF, CADCHF, CHFJPY, EURCHF, GBPCHF, NZDCHF, USDPLN, USDSEK2.

1.2. Následující instrumenty budou v módu 'Close Only' permanentně: EURCZK, EURDKK, EURHKD, EURHUF, EURMXN, EURNOK, EURPLN, EURSEK, EURSGD, EURTRY, EURZAR, GBPCZK, GBPDKK, GBPHKD, GBPHUF, GBPMXN, GBPNOK, GBPPLN, GBPSEK, GBPSGD, GBPTRY, GBPZAR, HKDJPY, NOKJPY, NOKSEK, NZDSGD, SGDJPY, USDCZK, USDDKK, USDHKD, USDHUF, USDMXN, USDNOK, USDSGD, USDTRY, USDZAR2.

2. Změny na účtech Admiral.Prime:

2.1. Následující instrumenty budou v módu 'Close Only' dočasně: AUDCHF-ECN, CADCHF-ECN, CHFJPY-ECN, EURCHF-ECN, EURNZD-ECN, GBPAUD-ECN, GBPCHF-ECN, GBPNZD-ECN, NZDCHF-ECN.

2.2. Následující instrumenty budou v módu 'Close Only' permanentně: EURMXN-ECN, EURTRY-ECN, EURZAR-ECN, GBPTRY-MXN, GBPZAR-ECN, USDCNH-ECN, USDTRY-ECN, USDZAR-ECN.

3. Změny na účtech Admiral.MT5:

3.1. Následující instrumenty budou v módu 'Close Only' dočasně: AUDCHF, CADCHF, CHFJPY, EURCHF, GBPCHF, NZDCHF, USDPLN, USDSEK.

3.2. Následující instrumenty budou v módu 'Close Only' permanentně: EURCZK, EURDKK, EURHUF, EURNOK, EURPLN, EURSEK, EURTRY, GBPSGD, USDCZK, USDDKK, USDHKD, USDHUF, USDMXN, USDNOK, USDSGD, USDTRY, USDZAR.

4. Změny na účtech Admiral.Classic:

Následující instrumenty budou v módu 'Close Only' permanentně: AUDCHF, CADCHF, CHFJPY, EURCHF, GBPCHF, NZDCHF, USDPLN, USDSEK, EURPLN, USDCZK, USDHUF.


Také bychom rádi využili tuto příležitost připomenout našim klientům, kteří mají účty Admiral.Standard, výhodné obchodní podmínky nabízené na účtu Admiral.Markets.

Pokud si přejete založit účet Admiral.Markets a mít tak přístup k obchodování bez rekotací, rozšířenému seznamu instrumentů a vyšší finanční páce, založte si prosím účet Admiral.Markets ve Vašem Kabinetu Tradera a finance si převeďte pomocí Interního transferu z Vašeho stávajícího účtu.


S pozdravem,
Admiral Markets

Poznámky:
1 Mód 'Close Only' znamená, že instrument je k dispozici pouze pro uzavření pozic nebo zrušení čekajících pokynů.
2 Změny se také týkají instrumentů s příponou –Pro, které jsou dostupné k obchodování na serverech AM-Live a AM-Live3, například GBPCHF-Pro, EURCHF-Pro atd.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 84% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.