Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
  • Finanční páka až:
    1:30 pro maloobchodní klienty,
    1:500 pro profesionální klienty
  • FSCS ochrana
  • Ochrana záporného zůstatku
POKRAČOVAT
Výběrem jednoho z těchto regulátorů/investičních společností budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi/investiční společnosti, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů/investičních společností budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi/investiční společnosti, vyberte jej.

10. srpna 2015 bude společnost Admiral Markets snižovat poplatky pro ECN a zjednoduší se výpočty komise

Červenec 28, 2015 15:42

Vážení obchodníci,

mnozí z Vás již využívají výhod účtu Admiral.Prime s bleskově rychlou exekucí, nízkými spready od 0 pipů a vysokou likviditou, díky čemuž lze umisťovat pokyny s většími objemy.

S potěšením Vám oznamujeme, že počínaje 10. srpnem 2015 budou obchodní podmínky na účtu Admiral.Prime ještě výhodnější a bude aplikován zjednodušený model výpočtu komise:

  1. Měnové páry a spot gold - USD 3.01 za 1.0 lot (podívejte se prosím na níže uvedenou tabulku s kurzy pro všechny měny vkladů);
  2. spot silver - USD 0.3 za 1.0 lot.

Aktuální komise je USD 35 za 1 milion USD nominální hodnoty pozice, což je okolo 7.63 USD za uzavřený 1.0 lot EURUSD (za předpokladu, že je tržní kurz 1.09).

Tímto způsobem, který je transparentnější a jednodušší, bude snížena komise na nejoblíbenějších instrumentech2.

Komise pro všechny měny vkladů podporované společností Admiral Markets jsou uvedeny níže:

Měna účtuKomise za 1.0 lot (Forex a Spot Gold)Komise za 1.0 lot (Spot Silver)
CZK75.07.5
EUR3.00.3
USD3.00.3
GBP2.00.2
CHF3.00.3S pozdravem,
Admiral Markets UK Ltd.

1 Komise je uvedena pro jednu stranu obchodu. Komise za round turn obchod (otevření a zavření) je dvojnásobná.

2 Vezměte prosím na vědomí, že komise se u instrumentů se základními měnami kotovanými pod 1.0 USD (jako je AUD, NZD) bude přirozeně růst.


Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.