Admiral Markets Group consists of the following firms:

Admiral Markets UK Ltd

Regulated by the Financial Conduct Authority (FCA)
  • Leverage up to:
    1:30 for retail clients,
    1:500 for professional clients
  • FSCS protection
  • Negative balance protection
CONTINUE
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.
Výběrem jednoho z těchto regulátorů budou zobrazeny odpovídající informace na celé webové stránce. Pokud chcete zobrazit informace o jiném regulátorovi, vyberte jej.

Bezpečnost finančních prostředků

Pokud obchodujete u Admiral Markets, jste chráněni našimi robustními finančními bezpečnostními opatřeními a politikou péče o klienty.

Oddělení financí klienta

Dle pravidel FCA jsou veškeré finance klientů zcela odděleny od našich vlastních aktiv v regulované úvěrové instituci EHP (Evropský hospodářský prostor). To znamená, že finance jsou klientům k dispozici kdykoliv a nemohou být námi použity pro jakékoliv jiné účely. Tato opatření jsou kontrolována a ověřována našimi auditory.

Financial Services Compensation Scheme (FSCS)

V nepravděpodobném případě, kdy bychom se dostali do finančních potíží a objevil by se deficit v oddělených financích klienta, individuální nebo malé společnosti mají právo na kompenzaci od FSCS https://www.fscs.org.uk/. Výše kompenzace činí až £50,000.

Pokud se banka, kde jsou drženy finance klienta odděleně, dostane do likvidace, jakákoliv ztráta bude sdílena s klienty dle jejich podílu z celkové částky držené u této zkrachovalé banky. Jakákoliv částka ovlivněná tímto krachem bude pokryta FSCS až do výše £50,000 pro jednoho klienta.

Ochrana záporného zůstatku

U profesionálních klientů kompenzujeme záporné zůstatky v souladu se Zásadami ochrany záporného zůstatku do výše £50,000 za klienta. Naši maloobchodní klienti mají úplnou a bezpodmínečnou ochranu záporného zůstatku na všech účtech bez omezení maximální výplaty.

K našim klientům jsme fér

U Admiral Markets jsou Vaše zájmy na prvním místě. Jsme zavázáni chránit Vaše zájmy ve všem, co děláme, od zveřejňování našich služeb, doporučení produktů až po péči o klienty a řešení reklamací.

Také je pro nás důležité, aby byl náš tým vždy v obraze ohledně novinek, které by mohly ovlivnit kvalitu našich služeb.

Upozornění na rizika

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 83% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.