Bezpečnost finančních prostředků

Pokud obchodujete u Admiral Markets, jste chráněni našimi robustními finančními bezpečnostními opatřeními a politikou péče o klienty.

Oddělení financí klienta

Dle pravidel FCA jsou veškeré finance klientů zcela odděleny od našich vlastních aktiv v regulované úvěrové instituci EHP (Evropský hospodářský prostor). To znamená, že finance jsou klientům k dispozici kdykoliv a nemohou být námi použity pro jakékoliv jiné účely. Tato opatření jsou kontrolována a ověřována našimi auditory.

Financial Services Compensation Scheme (FSCS)

V nepravděpodobném případě, kdy bychom se dostali do finančních potíží a objevil by se deficit v oddělených financích klienta, individuální nebo malé společnosti mají právo na kompenzaci od FSCS https://www.fscs.org.uk/. Výše kompenzace činí až £50,000.

Pokud se banka, kde jsou drženy finance klienta odděleně, dostane do likvidace, jakákoliv ztráta bude sdílena s klienty dle jejich podílu z celkové částky držené u této zkrachovalé banky. Jakákoliv částka ovlivněná tímto krachem bude pokryta FSCS až do výše £50,000 pro jednoho klienta.

K našim klientům jsme fér

U Admiral Markets jsou Vaše zájmy na prvním místě. Jsme zavázáni chránit Vaše zájmy ve všem, co děláme, od zveřejňování našich služeb, doporučení produktů až po péči o klienty a řešení reklamací.

Také je pro nás důležité, aby byl náš tým vždy v obraze ohledně novinek, které by mohly ovlivnit kvalitu našich služeb.