U 76% retailových účtů došlo při obchodování CFD u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 76% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků.

Admiral Markets Group se skládá z následujících společností:

Admiral Markets Pty Ltd

Regulována Australskou komisí pro cenné papíry a investice (ASIC)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets Cyprus Ltd

Regulována Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzy (CySEC)
POKRAČOVAT

Admiral Markets AS

Regulována Úřadem pro dozor nad finančním trhem Estonské republiky (EFSA)
Webová stránka je dostupná pouze v angličtině
POKRAČOVAT

Admiral Markets UK Ltd

Regulována Britským orgánem pro finanční dohled (FCA)
POKRAČOVAT
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Poznámka: Pokud zavřete toto okno bez toho, aniž byste si vybrali konkrétní společnost, souhlasíte s pokračováním na FCA (britskou) regulaci.
Regulace CySEC fca

Bezpečnost finančních prostředků

Pokud obchodujete u Admiral Markets, máte přístup k finančním bezpečnostním opatřením a a zásadám péče o zákazníky.

Oddělení financí klienta

Dle pravidel FCA jsou veškeré finance klientů zcela odděleny od našich vlastních aktiv v regulované úvěrové instituci EHP (Evropský hospodářský prostor). To znamená, že finance jsou klientům k dispozici kdykoliv a nemohou být námi použity pro jakékoliv jiné účely. Tato opatření jsou kontrolována a ověřována našimi auditory.

Financial Services Compensation Scheme (FSCS)

V nepravděpodobném případě, kdy bychom se dostali do finančních potíží a objevil by se deficit v oddělených financích klienta, individuální nebo malé společnosti mají právo na kompenzaci od FSCS https://www.fscs.org.uk/. Výše kompenzace činí až £85,000.

Pokud se banka, kde jsou drženy finance klienta odděleně, dostane do likvidace, jakákoliv ztráta bude sdílena s klienty dle jejich podílu z celkové částky držené u této zkrachovalé banky. Jakákoliv částka ovlivněná tímto krachem bude pokryta FSCS až do výše £85,000 pro jednoho klienta.

Ochrana záporného zůstatku

Naši retailoví klienti mají úplnou a bezpodmínečnou ochranu před záporným zůstatkem účtu a účty jsou kryté bez omezení maximální kompenzace. Záporné zůstatky účtu profesionálních klientů kompenzujeme v souladu s našimi Zásadami ochrany záporných zůstatků, až do výše 50 000 GBP na klienta.

K našim klientům jsme fér

U Admiral Markets jsou Vaše zájmy na prvním místě. Jsme zavázáni chránit Vaše zájmy ve všem, co děláme, od zveřejňování našich služeb, doporučení produktů až po péči o klienty a řešení reklamací.

Také je pro nás důležité, aby byl náš tým vždy v obraze ohledně novinek, které by mohly ovlivnit kvalitu našich služeb.